piątek, 25 września 2020

Księżniczka Eugenie jest w ciąży
Pałac Buckingham poinformował dzisiaj, że księżniczka Eugenie i jej mąż spodziewają się dziecka, które przyjdzie na świat na początku przyszłego roku. 

Księżniczka Eugenie jest młodszą córką księcia Yorku i jego byłej żony, Sarah Ferguson. Przyszła mama w październiku 2018 roku wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera, Jacka Brooksbanka. Ich pierwsze dziecko będzie dziewiątym prawnuczęciem królowej Elżbiety i księcia Filipa. 

Embed from Getty Images

Cieszycie się? :)

11 komentarzy:

 1. Anonimowy9/25/2020

  Bardzo się cieszę :)
  Wielkie gratulacje dla Eugenie i Jacka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy9/25/2020

  Gratulacje!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Takich radosnych informacji potrzebujemy!
  To będzie cudowny prezent na 100 urodziny księcia Filipa w przyszłym roku - dziewiąte prawnuczę. Ciekawa jestem jaki jest rekor doczekanych prawnuków w rodzinie królewskiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy9/25/2020

   Chodzi Ci o prawnuki władcy? Zapewne królowa Wiktoria. W jednym źródle podają, że w momencie śmierci miała 37 prawnuków (a po jej śmierci w 1901 roku urodziło się wielu kolejnych).

   Usuń
 4. Jak super! Cieszę sie ogromnie. Wiem po sobie,że ciąża jest świetnym czasem, choć czasem się źle czułam, ale ta ekscytacja, zastanawianie się do kogo dziecko będzie podobne i wybieranie imion jest naprawdę niesamowite :)
  Dla Eugenii i dziecka - dużo zdrówka!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowna wiadomość!♡ Ogromnie cieszę się ich szczęściem :) Myślę, że dziecko przyjdzie na świat w lutym lub w marcu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy9/25/2020

  Super wiadomość! I miło, że podana bez zadęcia czy towarzystwa jakiegoś skandalu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowna wiadomość! Życzę im maksymalnej dawki spokoju i zdrowia oraz mnóstwo radości, nowe dzieci to bardzo budujące, dające nadzieję, pokuszę się o małe marzenie: gdyby jeszcze Beatrice ogłosiła ciążę, to 2021 byłby piękny - 9 i 10 prawnuk na 100 urodziny księcia Edynburga - to tylko piękna wizja, a życie toczy się swoimi ścieżkami.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia