poniedziałek, 7 października 2019

Historia znajomości księżniczki Beatrice z Edo


Zaręczyny księżniczki Beatrice z Edoardo Mapelli Mozzim stały się faktem, dlatego pomyślałam, że dobrze byłoby prześledzić historię ich dotychczasowej znajomości z punktu widzenia oka kamery. O tym kim jest przyszły zięć księcia Andrzeja, pisałam już w tym wpisie (klik) i żeby się nie powtarzać, właśnie do niego odsyłam wszystkich zainteresowanych samą osobą pana młodego. Wspominałam tam, że Beatrice i Edo zaczęli się spotykać wczesną jesienią ubiegłego roku, ale że znają się już od jakiegoś czasu. I to prawda. Nie jest tajemnicą, że książę Andrzej przyjaźnił się ze zmarłym w 2011 roku ojczymem Edo, Christopherem Shale. Księżniczka uczestniczyła nawet w pogrzebie mężczyzny. Pewnie niewiele osób mogło wtedy przypuszczać, że jego rodzina ma szansę zapisać się w kronikach Brytyjskiej Rodziny Królewskiej w jeszcze inny sposób, a tymczasem wygląda na to, że tak właśnie się stanie, i to już wkrótce. 

W listopadzie 2018 roku tabloidy zorientowały się, że między Beatrice i Edo może być coś więcej niż tylko wieloletnia przyjaźń. To własnie wtedy pojawiły się pierwsze doniesienia o ich domniemanym związku. Jak zwykle bywa w podobnych sytuacjach, jedni w tę relację powątpiewali, inni jej przyklaskiwali, ale niemal wszyscy przypominali, że Edo ma syna i nie do końca jasny status związku z jego matką. Pisano nawet, że Dara Huang jest jego żoną, w co pisząca te słowa oficjalnie powątpiewała we wspomnianym wcześniej wpisie i wygląda na to, że wyjątkowo miała rację. Jakby jednak nie było, na przełomie grudnia i stycznia pojawiły się pierwsze wykonane przez paparazzi zdjęcia, które raczej nie pozostawiały pola do domysłów i ostatecznie potwierdzały, że Beatrice i Edo rzeczywiście są parą. 

W marcu 2019 roku księżniczka i jej chłopak po raz pierwszy oficjalnie pokazali się razem. Stało się to na gali organizowanej przez National Portrait Gallery w Londynie.

Embed from Getty Images

Trzy dni później Beatrice i Edo sfotografowano, kiedy opuszczali 34 restaurant w dzielnicy Mayfair, a pod koniec miesiąca widziano ich także w Nowym Jorku. W kwietniu Mapelli Mozzi towarzyszył rodzinie z Yorku na Grand Prix F1 na torze w Bahrajnie, a 18 maja wziął również udział w ślubie kuzynki Beatrice, Gabrielli Windsor (córki księcia Michała z Kentu) i Thomasa Kingstona. 

Embed from Getty Images
Embed from Getty Images

Kilka dni później para po raz kolejny pokazała się razem. 22 maja, wspólnie z księżniczką Eugenie, wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym przez Elephant Family.

Embed from Getty Images


W czerwcu Beatrice zabrała swojego chłopaka na kolację z siostrą, księżniczką Eugenie i jej mężem, Jackiem Brooksbankiem, a nieco później w tym miesiącu na event związany z flagowym projektem jej ojca, księcia Andrzeja, którym jest oczywiście Pitch@Palace. 

Embed from Getty Images
Embed from Getty Images

W lipcu odwiedzili razem londyńską restaurację Annabel's oraz wzięli udział w wystawie zorganizowanej przez Lenny'ego Kravitza i producenta szampana Dom Perignon.  


Embed from Getty Images 
Embed from Getty Images

A we wrześniu... no cóż, doczekaliśmy się informacji o ich zaręczynach, o których pisałam tutaj (klik). 

Embed from Getty Images 

Wiemy już też, że ślub odbędzie się w przyszłym roku. Typujecie jakiś miesiąc? Dajcie znać. Ja stawiam na późną wiosnę - kwiecień lub maj. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia