środa, 8 maja 2019

Pierwsze zdjęcia Archie'go - syna Harry'ego i Meghan


Dzisiaj około godziny 13.30 czasu polskiego udostępniono pierwsze zdjęcia Baby Sussex. Mini sesja, którą wykonał Dominic Lipinski, odbyła się nieco wcześniej w Zamku Windsor. Przy okazji Harry i Meghan odpowiedzieli na kilka pytań obecnego na miejscu dziennikarza stacji CBS. Przyznali, że są szczęśliwi i że ich syn, o dziwo, jest bardzo spokojny. 

Nieco później książę i księżna Sussex podzielili się imionami, jakie zdecydowali się nadać chłopcu. Okazało się, że do rodziny królewskiej dołączył właśnie Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Co ciekawe, nie będzie nazywany hrabią Dumbarton, jak przewidywały media, ale dużo mówi się o tym, że po wstąpieniu na tron dziadka, księcia Karola, dostanie tytuł księcia. Osobiście jednak uważam, że gdyby Archie miał taki tytuł otrzymać, stałoby się to teraz. W końcu po co byłoby odkładać to, co nieuniknione? Więcej pisałam już zresztą na ten temat tutaj (klik). 

Trudno też powiedzieć, czy Archie to pełne imię chłopca, ale wygląda na to, że tak, bo właśnie w takiej formie zostało podane mediom. Nie wiem jak jest w waszym przypadku, ale wszyscy Archie o jakich do tej pory słyszałam, byli w rzeczywistości Archibaldami. Ale! Archie czy Archibald - witaj na blogu, chłopaku! 

Embed from Getty Images
Embed from Getty Images
Embed from Getty Images

Zaskoczeni? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia