poniedziałek, 6 maja 2019

Harry i Meghan zostali rodzicami!


Dzisiaj rano, dokładnie o 6:26 naszego czasu, księżna Meghan urodziła syna. Chłopiec ważył około 3,3 kg. Oboje, mama i dziecko, mają się dobrze. Aktualnie odpoczywają w swoim domu w Windsorze. Towarzyszy im Doria Ragland. 

Po południu do mediów wyszedł dumny tata i udzielił krótkiego wywiadu. Powiedział, że jest niesamowicie dumny ze swojej żony oraz że, jak każdy rodzic, uważa swoje dziecko za najpiękniejsze. Zapowiedział również, że wkrótce poznamy imiona chłopca oraz zobaczymy jego zdjęcia. Prawdopodobnie wydarzy się to już w środę. 

Przed Pałacem Buckingham została wystawiona tradycyjna sztaluga ze szczęśliwą nowiną, a z całego świata płyną gratulacje. Co ciekawe, informacja o tym, że księżna rodzi, pojawiła się zaledwie godzinę przed powiadomieniem o narodzinach książęcego potomka. Oba komunikaty zostały opublikowane dobre kilka godzin po rozwiązaniu. Trudno powiedzieć, co pracownicy biura księcia i księżnej Sussex mieli na myśli, rozgrywając to w taki właśnie sposób, ale zasadniczo nie to jest teraz najważniejsze. 

Brytyjska Rodzina Królewska ma nowego członka. Jego pojawienie się na świecie zmieniło linię sukcesji do brytyjskiego tronu. Syn księcia Harry'ego zajął w niej siódme miejsce, przesuwając niżej każdą kolejną osobę, począwszy od księcia Yorku. Jak tylko podane zostaną imiona noworodka zmieniona zostanie przeze mnie zakładka "Linia sukcesji do tronu". Baby Sussex wyrzuci z niej wnuka księżniczki Małgorzaty, Arthura Chatto. Miło było gościć go w tym towarzystwie, ale takie jest życie :) 

Witamy na świecie!

Kto typował, że Harry i Meghan zostaną rodzicami chłopca? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia