poniedziałek, 1 kwietnia 2019

O tym co nas czeka w kwietniu 2019 roku


Czas pędzi nieubłaganie: kwiecień już puka do naszych drzwi. Co nas czeka w tym miesiącu? Same zacne rocznice! 

14 rocznica ślubu księcia Karola i księżnej Camilli 
9 kwietnia minie 14 lat od chwili, kiedy jeden z najsłynniejszych romansów wszech czasów znalazł swój potwierdzony urzędowo finał. Wcześniej był przyczyną gigantycznego kryzysu monarchii brytyjskiej, medialnego spektaklu i masowej histerii melancholijnych z natury mieszkańców Wielkiej Brytanii. Ale bądźmy szczerzy - to powinna być nie 14, a ich 34 rocznica. W najlepszym razie. 

Embed from Getty Images

93 urodziny królowej Elżbiety II
21 kwietnia sędziwa monarchini będzie obchodziła swoje 93 urodziny. A jako że Windsorowie są rodziną długowieczną, należy przypuszczać, że jeszcze wiele podobnych okazji będą mieli Brytyjczycy do świętowania w przyszłości. Good Save The Queen! W końcu nikt nie wie co będzie, jak jej nie będzie...

Embed from Getty Images

62 urodziny Daniela Chatto 
22 kwietnia przypadają 62 urodziny Daniela Chatto, męża jedynej córki księżniczki Małgorzaty, Sarah. Może nie jest postacią, którą codziennie widujemy na czołówkach gazet, ale z pewnością ma swoje skromne, choć nieoficjalne miejsce w Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej. 

Embed from Getty Images

1 urodziny księcia Louisa
Trudno uwierzyć, że to już prawie rok, czyż nie? 23 kwietnia młodszy syn księcia Williama i księżnej Kate będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Miejmy nadzieję, że z tej okazji Pałac Kensington podzieli się z nami okolicznościowym zdjęciem małego księcia. 

Embed from Getty Images

8 rocznica ślubu księcia Williama i księżnej Kate
29 kwietnia minie dokładnie 8 lat odkąd Kate Middleton stała się księżną, a książę William otrzymał od swojej babci zaszczytny tytuł diuka Cambridge. Mówiłam - czas ucieka bardzo, bardzo szybko! 

Embed from Getty Images

I to już wszystko... albo i nie. Jak myślicie, jest szansa, abyśmy w przyszłym roku dorzucili do kwietnia jeszcze jedną rocznicę urodzin? ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia