sobota, 6 kwietnia 2019

Harry i Meghan z rekordem Guinnessa


W marcu doczekaliśmy się oficjalnego rozdzielenia biur księcia i księżnej Cambridge z księciem i księżną Sussex. 2 kwietnia nastąpił również ich rozdział w mediach społecznościowych. To właśnie tego dnia Harry i Meghan założyli swoje własne konto na Instagramie. 

Profil pojawił się w sieci w ubiegły wtorek i w ciągu 5 godzin i 45 minut zdobył pierwszy milion obserwujących, co okazało się najlepszym wynikiem w historii serwisu. Wyczyn ten został odnotowany przez Księgę Rekordów Guinnessa, która jest uważana za prestiżowy informator zawierający rekordy świata w różnych kategoriach (niekiedy naprawdę dziwnych).

Tym samym konto Pałacu Kensington na Twitterze oraz Instagramie należy teraz wyłącznie do księcia Williama, księżnej Kate oraz ich dzieci. Na razie nie wiadomo co z ewentualnym profilem Harry'ego i Meghan na Twitterze, co nieco mnie martwi, bo nie ukrywam, że ten serwis jest w mojej opinii najwygodniejszą formą pozyskiwania informacji o tym, co dzieje się w Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej. Mam więc nadzieję, że nadejdzie dzień, w którym Harry i Meghan i tam się pojawią. 

Nieoficjalnie mówi się, że właśnie za pomocą Instagrama książę i księżna chcą poinformować świat o narodzinach swojego dziecka, co mogłoby oznaczać, że słynnego zdjęcia spod Lindo Wing lub innego szpitala w ich przypadku nie będzie. Podobno w kwietniu nie ma też zaplanowanych żadnych obostrzeń związanych z parkowaniem w okolicach St. Mary's Hospital, tak jak miało to miejsce w przypadku wszystkich trzech porodów księżnej Kate, co również miałoby potwierdzać tę teorię. Czy rzeczywiście tak się stanie? Trudno powiedzieć, ale myślę, że już niedługo wszystkiego się dowiemy. 

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia