środa, 27 lutego 2019

Królewskie zobowiązania | William i Kate #3


Co u księcia i księżnej Cambridge? Ostatnio ich nie widywaliśmy, ale wynikało to najprawdopodobniej z faktu, że George i Charlotte mieli ferie zimowe. Jednak już dzisiaj lokatorzy Pałacu Kensington wrócili do swoich obowiązków. A co porabiali jeszcze przez zimową przerwą?

10 lutego po raz 72 przyznano nagrody BAFTA, czyli takie brytyjskie Oscary. Na uroczystości, zgodnie z zapowiedzią i wzorem lat poprzednich, pojawili się William i Kate. 

Embed from Getty Images 
Embed from Getty Images 
Embed from Getty Images 
Embed from Getty Images

13 lutego podano do wiadomości, że książę Cambridge obejmie patronat nad Passage Charity, organizacją zajmującą się ludźmi bezdomnymi. Jeszcze tego samego dnia William odwiedził tę instytucję. Co ciekawe, wcześniej był w niej już wielokrotnie, w tym po raz pierwszy ze swoją matką, księżną Walii w 1993 roku. Tym razem m.in. książę dołączył do wolontariuszy w kuchni i pomógł im przygotować spaghetti. 

Embed from Getty Images 
Embed from Getty Images

Tego samego dnia jego żona wzięła udział w konferencji "Zdrowie psychiczne w edukacji", zorganizowanej przez The Royal Foundation w ramach Tygodnia Zdrowia Psychicznego Dzieci. Wieczorem pojawiła się natomiast na kolacji przygotowanej przez 100 Women in Finance w V&A Museum, która również poświęcona była temu tematowi. 

Embed from Getty Images 
Embed from Getty Images

14 lutego William odwiedził Pall Mall Barbers, fryzjerów i barberów, którzy podnoszą świadomość swoich klientów w kwestii samobójstw. Spotkał się również z przedstawicielami fundacji Future Men, aby porozmawiać o programie Future Dads, który ma wspierać młodych i przyszłych ojców. 

Embed from Getty Images

Na dzisiaj to wszystko. O poprzednich wyjściach pary pisałam tutaj (klik). 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia