czwartek, 21 lutego 2019

Królewskie zobowiązania | Harry i Meghan #3


W ciągu ostatnich dwóch tygodni oficjalnie widywaliśmy głównie księcia Sussex, ale wynika to z faktu, że w połowie lutego Meghan poleciała do Nowego Jorku, gdzie przyjaciółki zorganizowały jej typowy dla kultury amerykańskiej baby shower. Ale! Do rzeczy. Wszak to blog o Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej, a nie Pudelek. 

10 lutego książę Harry obejrzał mecz rugby na stadionie Twickenham. Mierzyły się ze sobą Anglia i Francja. Dwa dni później, 12 lutego, już razem z żoną pojawił się w Natural History Museum, gdzie wspólnie obejrzeli przedstawienie The Wider Earth. Powstało ono przy udziale dwóch organizacji, w których prace zaangażowany jest książę Sussex, a mianowicie Queen's Commonwealth Trust oraz Commonwealth Canopy.

Embed from Getty Images

13 lutego Harry wziął udział w przyjęciu zorganizowanym przez England Rugby, aby wesprzeć inicjatywę Try for Change. Ma ona na celu pomaganie ludziom dotkniętym przez los. Książę wziął też udział w Q&A razem z Martinem Bayfieldem i Dylanem Hartley'em. Dzień później Harry dość radykalnie zmienił otoczenie i tym razem wybrał się na koło podbiegunowe do Norwegii. Właśnie tam, jako zwierzchnik Royal Marines, wypełniał swoje obowiązki. Spotkał się z ludźmi, którzy uczą nie tylko jak przetrwać w tak ekstremalnych warunkach, ale również jak tam walczyć. 

Embed from Getty Images 
Embed from Getty Images

19 lutego Harry pojawił się w John Corfield Centre, żeby sprawdzić, co porabiają dzieciaki w czasie swoich ferii zimowych. W Wielkiej Brytanii przypadają one bowiem właśnie na luty. Streatham Youth and Community Trust zapewnia najmłodszym dobrze spędzony czas - aktywność fizyczną, artystyczną i posiłki. Książę pomógł nawet zaserwować kilka z tych ostatnich. Dzień później znowu mieliśmy okazję go zobaczyć. Tym razem ponownie wypełniał obowiązki związane z opieką nad Royal Marines. 

Embed from Getty Images

I to już wszystko na dzisiaj. O poprzednich wyjściach Harry'ego i Meghan pisałam tutaj (klik). A już wkrótce czeka nas wizyta księcia i księżnej w Maroko.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia