niedziela, 6 stycznia 2019

Liga Typerów 2019


Pamiętam, że kiedyś na blogu Rafała Steca (kto się trochę interesuje sportem, ten pewnie go zna), była taka zabawa w typowanie tego, co wydarzy się w świecie sportu w nadchodzącym roku, a po upływie tego czasu można było zweryfikować, czyje przypuszczenia były najtrafniejsze. Pomyślałam, że moglibyśmy w coś podobnego zabawić się tutaj. Co wy na to? Co prawda w naszym przypadku przypomina to raczej wróżenie z kart, ale cóż. Poniżej znajdziecie 12 pytań (a właściwie to nawet 13) dotyczących tego, co może się wydarzyć w przyszłym roku w Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej. Pytania są różne - łatwiejsze do przewidzenia i trudniejsze, poważniejsze i bardziej błahe... podejmiecie wyzwanie?

PYTANIA:
1. Czy królowa zdecyduje się abdykować?
2. Czy księżna Meghan urodzi chłopca?
3. Czy dziecko Harry'ego urodzi się w tym samym szpitalu co on?
4. Czy dziecko Harry'ego i Meghan będzie tytułowane Jego/Jej Wysokość?
5. Czy pierwszym imieniem córki Harry'ego i Meghan będzie Diana?
lub
Czy syn Harry'ego i Meghan otrzyma pierwsze imię inne niż Arthur lub Alexander?
6. Czy królowa na chrzest dziecka Harry'ego i Meghan ubierze się na żółto?
7. Czy Meghan spotka się ze swoim ojcem?
8. Czy William i Kate spędzą święta Bożego Narodzenia w Sandringham?
9. Czy William i Kate odbędą wspólnie przynajmniej trzy zagraniczne podróże?
10. Czy zostanie ogłoszona ciąża księżniczki Eugenie?
11. Czy księżniczka Beatrice zostanie sfotografowana ze swoim (podobno) nowym chłopakiem, którym według mediów jest Eduardo Mapelli Mozzi?
EDIT: Rzeczywistość ubiegła moje pytanie, jak się okazuje. Dzięki, Justyna! Wobec tego muszę je zmienić.
Czy związek księżniczki Beatrice przetrwa do końca roku? 
12. Czy kolejka pierwszych 25 osób do tronu zmieni się w jakikolwiek sposób (poza tym, że wskoczy do niej dziecko Harry'ego i Meghan, a wyskoczy Arthur Chatto)?

Za każdą prawidłowo wytypowaną odpowiedź przyznaję 1 punkt. Zgłoszenia przyjmować będę przez cały rok, ale tylko w przypadku pytań, co do których nie będziemy jeszcze znali właściwej odpowiedzi. Wobec tego największe szanse na powodzenie mają oczywiście ci, którzy zgłoszą swoje odpowiedzi jak najszybciej. Poniżej przedstawiam Wam moje typy. W niektórych przypadkach długo się wahałam ;-) 

Moje typy:
1. Nie.
2. Tak.
3. Tak.
4. Tak.
5. Tak / Tak.
6. Tak.
7. Nie.
8. Tak.
9. Tak.
10. Nie.
11. Tak.
12. Nie. 

Zgłaszać się można w komentarzach pod tym postem lub mailowo na z.wizyta.w.londynie@gmail.com - do swoich typów dodajcie jeszcze proszę imię lub pseudonim oraz, najlepiej, adres e-mail. Jeśli będziemy się dobrze bawić, najlepiej typujący będą mogli liczyć na jakieś tematyczne upominki.


Dodam jeszcze tylko, że aktualną klasyfikację postaram się publikować za każdym razem, kiedy poznamy odpowiedź na któreś z pytań. Będzie fajnie, jeśli dołączycie do zabawy nie tylko typując odpowiedzi na moje pytania, ale też, jeśli prowadzicie blog o jakiejś rodzinie królewskiej, na własnej stronie z własnymi pytaniami :)


Dobrej zabawy i trafnych typów!

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia