piątek, 6 kwietnia 2018

The best of, czyli Kate i Meghan w marcu 2018 roku

Marzec się skończył, a to oznacza, że mogę go podsumować pod względem modowym. Kate i Meghan zaliczyły kilka wyjść, więc było co oceniać. Ciekawa tylko jestem, czy zgodzicie się z moimi wyborami. 

Kate w trakcie swojego ostatniego wyjścia przed urlopem macierzyńskim. 
Stylizacja Kate, która najbardziej przypadła mi do gustu, to ta z jej ostatniego wyjścia przed urlopem macierzyńskim. Księżna Cambridge rzadko nosi spodnie, więc po prostu nie mogłam zignorować faktu, że tym razem je założyła. Tego dnia Kate miała na sobie płaszcz marki Goat za 600 funtów, bluzkę Hobbs, którą aktualnie można kupić po przecenie za 49 funtów, jeansy, które trudno zidentyfikować, ale zakłada się, że mogą pochodzić z Top Shop i kosztować około 35-40 funtów lub z Seraphine i kosztować 49 funtów. Szczerze mówiąc brak mi zapału, żeby to sprawdzać, więc pójdźmy na kompromis i uznajmy, że kosztowały 42 funty. Dobrała do tego szpilki Stuarta Weitzmana za około 355 dolarów oraz kolczyki będące dziwnym combo, które na pewno kosztowały fortunę, ale bądźmy łaskawi i policzmy tylko tylko same perełki pochodzące ze stajni marki Annoushka i dające się kupić za jedyne 42o dolarów. Darujmy sobie zapięcia kolczyków i zegarek, bo ich ceny wywindowałyby nas na poziom, którego wolę unikać, a torebkę, bo jakoś nie rzucała się w oczy. W każdym razie całość daje nam... zaraz policzę ile... 5982 złote, naturalnie po przemnożeniu przez aktualne kursy.

Wszystkie rzeczy pochodzą ze strony Zalando.pl. 

Na potrzeby naszej comiesięcznej zabawy wybrałam płaszcz marki Vila za 299 złotych, dżinsy Only za 139 złotych, bluzkę JDY za 84 złote, szpilki Dorothy Perkins za 104 złote i kolczyki SNÖ of Sweden za 109 złotych. Razem daje nam to 735 złotych.

Meghan, Harry i ich maślane spojrzenia w Birmingham. 
Meghan z kolei urzekła mnie swoim strojem w Birmingham, kiedy to miała na sobie płaszcz J Crew za 386 dolarów, sweter Allsaints za 308 dolarów, spodnie od Alexandra Wanga za 505 dolarów, szpilki od Manolo (tego Manolo) za 810 dolarów i torebkę Altuzarra za, bagatela, 2066 dolarów. Koszt kolczyków i bransoletki sobie darujmy. Z litości. Dla nas, nie dla niej. Po zsumowaniu wychodzi nam 13 976 złotych

Wszystkie rzeczy pochodzą ze strony Zalando.pl. 
Dla Meghan wybrałam płaszcz New Look za 167 złotych, spodnie Gap za 135 złotych (użyłam ich też do stylizacji z poprzedniego miesiąca), sweter marki one more story za 249 złotych, szpilki Dorothy Perkins za 104 złote (te same co zawsze), kolczyki Fossil za 109 złotych (ze styczniowej stylizacji) i torebkę Only za 129 złotych. Razem to 893 złote.

Modowe podsumowanie lutego znajdziecie tutaj (klik), a rozdanie z książką Andrew Marra do zgarnięcia tutaj (klik). 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia