poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Royal Baby numer 3 w drodze, czyli Kate trafiła do szpitala [LIVE]

20:05 Czas kończyć - to już ostatni wpis w tym poście. Przypomnę tylko, że mały książę  - trzecie dziecko Williama i Kate - jest na świecie. Chłopiec urodził się o 12.01 polskiego czasu i ważył 3,8 kilograma. Około 17.00 odwiedziło go rodzeństwo, a przed 19.00 wraz z rodzicami opuścił szpital, żeby swoją pierwszą noc spędzić w Pałacu Kensington. 

Do zobaczenia wkrótce!

19:13 Witamy w rodzinie - pisze Buckingham Palace w imieniu BRK. 


19:10 To zdjęcie robi prawie tak wielką furorę jak te zrobione kilkanaście minut temu. Dostrzegacie podobieństwo?


19:05 Kate, William i Baby Cambridge numer 3:


18:54 Kate, jak to Kate, wygląda nienagannie.

18:53 Są!

18:31 Ponoć jeszcze przed 19.00 polskiego czasu zobaczymy nowego księcia i jego mamę.  

18:18 George i Charlotte mają opuścić szpital bocznymi drzwiami, natomiast mały książę i jego rodzice wyjdą głównym wyjściem jeszcze dzisiaj - takie informacje podają media. 

18:03 Jeszcze jedno świetne zdjęcie:


18:00 Gdybyście nudzili się czekaniem, to kilka dni temu pisałam o tym jak wyglądało oczekiwanie na narodziny księcia George'a (klik), a dzisiaj pojawiło się też podsumowanie ubiegłego tygodnia (klik). Możecie podejrzeć w wolnej chwili. 

17:55 ♥


17:45 Księżniczka Charlotte jest totalnie urocza. To jej machanie do publiczności mnie rozbroiło. 

17:44 Książę George i księżniczka Charlotte przybyli z tatą do szpitala, aby zobaczyć swojego młodszego brata. 

17:29 Szczęśliwy książę William:


17:15 Książę zapowiedział, że za chwilę wróci do St Mary's. 

17:13 William opuścił szpital. 

17:08 Cały czas czekamy. Czeka też samochód przed szpitalem St Mary's.


16:41 Media donoszą, że książę William ma wkrótce opuścić szpital, aby pojechać po George'a i Charlotte. Niedługo przekonamy się czy to prawda. 

16:07 Union Jack będzie powiewał nad Pałacem Buckingham dla uczczenia narodzin trzeciego dziecka Williama i Kate. 

15:57 A to już obrazek sprzed Buckingham Palace:


15:49 Oto on:


15:32 Pod Buckingham Palace właśnie pojawił się ten słynny komunikat ustawiony na jeszcze słynniejszych sztalugach.

15:27 Pod Lindo Wing widać coraz więcej policji. 

15:25 Relację SkyNews na YouTube ogląda już ponad 13 000 osób, ponieważ gdyby ktoś jeszcze nie wiedział to...


14:53 Tak jak już wcześniej wspominałam, mały książę jest pierwszym w historii  Wielkiej Brytanii mężczyzną, który w kolejce do tronu (tej podstawowej) nie wyprzedzi swojej siostry. Pierwszeństwa ustąpić musi mu jednak książę Harry. Yhm. 


14:35 TVN24 BiS cały czas relacjonuje to co dzieje się w Londynie. 

14:34 Mówi się, że książę i księżna jeszcze dzisiaj opuszczą szpital. Wcześniej mają zostać odwiedzeni przez George'a i Charlotte. 

14:32 Zaczynają spływać gratulacje. Jedne z pierwszych przesłała premier Wielkiej Brytanii, Theresa May. 

14:30 Dziecko Williama i Kate jest dość ciężkie, waży prawie 4 kilogramy.

14:27 Internet już szaleje :-)


14:22 I jeszcze screen tego słynnego oświadczenia:


14:21 Tak to wyglądało:


14.18 Słynny krzykacz właśnie ogłasza narodziny małego księcia na schodach przed Lindo Wing. 

14:11 Dziecko urodziło się o 12.01 naszego czasu, obie rodziny - królewska i Middletonów - zostały poinformowane, a maluch i jego mama czują się dobrze. 

14:06 A więc jednak - przypuszczenia mediów okazały się słuszne. 

14:05 CHŁOPIEC!

13:50 To zapewne ostatnie chwile, w których to zdjęcie mogłoby być wysyłane w formie pocztówki z pozdrowieniami od lokatorów Pałacu Kensington:


13:42 Przełom kwietnia i maja to jedna wielka impreza w BRK. 21 kwietnia urodziny świętuje królowa, 23 kwietnia obchodzony jest Dzień Św. Jerzego, 29 kwietnia przypada rocznica ślubu księcia i księżnej Cambridge, a 2 maja urodziny ich córki, Charlotte. Teraz dorzucą do tego jeszcze jedną rocznicę. 

13:36 Ponoć tłumy przed Lindo Wing gęstnieją. Widać to też na przykładzie relacji SkyNews na YouTube. Godzinę temu oglądało ją nieco ponad 2000 osób. Teraz liczba ta przekroczyła 5000. 

13:27 Kolejne londyńskie wejście na TVN 24 BiS.

13:06 Daily Mail podaje, że stylistka księżnej Kate nie tylko przybyła już do szpitala St Mary's, ale że zdążyła go też opuścić.  

12:41 Nawet Pałac Kensington postanowił taktownie zauważyć zainteresowanie mediów trzecim Royal Baby i przed chwilą opublikował takie oto zdjęcie obrazujące to, co aktualnie dzieje się pod Lindo Wing:


12:35 W tym momencie TVN24 BiS nadaje relację z Londynu. 

12:21 Tak aktualnie wygląda wejście do Lindo Wing. Ta Pani ma naprawdę świetne zajęcie...


11:48 Dla spragnionych więcej - stacja SkyNews na żywo rejestruje to co dzieje się pod Lindo Wing. Relację tę znajdziecie na YouTube (klik). 

11:42 Nadal czekamy. Dla tych, którzy nieco się już pogubili w całej tej kolejce do tronu, Internet przygotował taką oto wizualizację:


11:09 A tutaj obrazek, który jest nam już dobrze znany z poprzednich porodów:


11:04 Fani królewskiej rodziny są momentami dość przerażający, nie uważacie? :-) Oto obrazek spod St Mary's:10:59 Tu TVN24:10:54 Obudziły się i nasze media, które zaczęły informować o tym, że Kate znalazła się w szpitalu. 

10:49 Media już zauważyły, że narodziny trzeciego dziecka Cambridge'ów są wyjątkowo na rękę rządowi brytyjskiemu z premier Theresą May na czele, którzy ostatnio mają dość ciężki czas. Zarzuca się im m.in. bycie pionkiem w rękach prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. Zamieszanie wokół rodziny królewskiej da na chwilę odetchnąć ludziom na Downing Street. 

10:38 Jako że w Anglii obchodzone jest dzisiaj święto narodowe - Dzień Świętego Jerzego, zaczynają pojawiać się rozbawione głosy, że William i Kate nazywając swojego pierworodnego George'm, trochę się pośpieszyli :-)

10:34 Bukmacherzy na dobre rozkręcili się z imionami oraz płcią. Na razie wygrywa chyba chłopiec o imieniu Arthur. Pożyjemy, zobaczymy. 

10:26 Trzeci potomek Williama i Kate będzie piątą osobą w kolejce do brytyjskiego tronu, za swoim dziadkiem, ojcem oraz starszym rodzeństwem. Przesunie natomiast na szóstą pozycję swojego wuja, księcia Harry'ego. Jeśli na świat przyjdzie chłopiec, on i Charlotte będą uczestnikami historycznej chwili - oto brat narodzony z prawego łoża będzie zmuszony ustąpić miejsca w kolejce do tronu swojej siostrze.

10:17 Pojawienia się Royal Baby numer 3 na świecie oczekuje się lada chwila, jako że księżna została przyjęta do szpitala "wcześniej tego dnia" i że księżniczka Charlotte urodziła się bardzo szybko po ukazaniu się podobnej informacji.

10:02 Media już informują, że jeśli dziecko urodzi się dzisiaj, będzie dzieliło urodziny m.in. z Williamem Szekspirem. Hm, jak powiedziałby mistrz, reszta jest milczeniem

9:52 Z oświadczenia dowiadujemy się, że William towarzyszy swojej żonie w tej ważnej chwili. Szczerze mówiąc, oni chyba po prostu kopiują te wpisy podczas każdego kolejnego porodu Kate ;-)
9:48 Wszystko wydaje się iść zgodnie z planem, ponieważ już wcześniej różne źródła informowały, że data porodu wyznaczona jest na 23 kwietnia. 

9:45 Księżna Kate trafiła do szpitala we wczesnej fazie porodu - poinformował Pałac Kensington. Znaczy - zaczynamy. 


Źródła zdjęć: twitter.com/elliotwagland, twitter.com/AP_GMS, twitter.com/COnassis, twitter.com/KensingtonRoyal, hellomagazine.com, twitter.com/SeWTFstiaan, twitter.com/jamillatweets, twitter.com/TheRoyalFamily, twitter.com/SPerryPeoplemag, twitter.com/ChrisJack_Getty, twitter.com/MirrorJohnny

5 minut temu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia