sobota, 24 marca 2018

Welcome to Malta, czyli Sophie na Malcie

7 marca hrabina Wessex udała się z wizytą na Maltę w związku z byciem międzynarodowym ambasadorem inicjatywy 100 Women in Finance, mającej na celu wspieranie kobiet decydujących się na karierę w sektorze finansowym. 

Hrabina w towarzystwie prezydent Malty otwiera dzień na Giełdzie Papierów Wartościowych 
Pierwszego dnia swojej wizyty Sophie zjadła kolację z przedstawicielami biznesu, a 8 marca rozpoczęła swój dzień na Giełdzie Papierów Wartościowych w stolicy Malty, Valettcie. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet miała okazję pociągnąć za tamtejszy dzwonek, oficjalnie otwierający dzień. Później przespacerowała się do słynnych Górnych Ogrodów Barrakka i stamtąd podziwiała Wielki Port. Aż jej pozazdrościłam tych widoków...

Sophie na Careers Day
Sophie wzięła też udział w Business Professional Women Careers Day, w których oprócz niej uczestniczyło 600 uczennic. Rozważano możliwości zrobienia kariery w różnych sektorach. Jako że akurat hrabina troszkę w swoim życiu popracowała, o dziwo wydawała się właściwą osobą na właściwym miejscu. Sophie, razem z prezydent Malty, Marie Louise Coleiro Preca, odpowiedziały na serię pytań dotyczących tematyki zawodowej. 

Następnie w Pałacu Wielkich Mistrzów (kolejne piękne miejsce) odbył się Międzynarodowy Lunch Kobiet, na którym pojawiła się hrabina Wessex... oczywiście, że się pojawiła. Gdyby tego nie zrobiła, nie pisałabym o tym. W każdym razie zjawiło się na nim wiele kobiet, które osiągnęły sukces. 

Hrabina przemawia podczas wieczornego przyjęcia
Dzień zakończył się przyjęciem w Casino Maltese, gdzie przedstawiono i podsumowano dotychczasowe działania organizacji 100 Women in Finanse. 

Czy to zdjęcie nie jest rewelacyjne?
9 marca hrabina rozpoczęła od śniadania z przedstawicielami Young Enterprise Malta, która jest instytucją edukacyjną zajmującą się szkoleniem młodych ludzi w dziedzinie przedsiębiorczości. Następnie Sophie udała się do muzeum Fort St Elmo.

I to właściwie wszystko, co mi wiadomo o tej krótkiej wizycie. Poprzednią podróż hrabiny możecie prześledzić tutaj (klik). 

 Źródło zdjęć: twitter.com/TheRoyalFamily

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia