czwartek, 1 marca 2018

The best of, czyli Kate i Meghan w lutym 2018 roku

Rozpoczęcie nowego miesiąca to dla mnie zawsze świetny pretekst do podsumowania starego. Jeśli chodzi o lutowe stylizacje branych pod lupę pań, to obie rozbiły bank już pierwszego dnia i potem nie było właściwie o czym rozmawiać. Czasem i tak bywa...

Kate w stylizacji, o której dzisiaj mowa 
Sukienka, którą Kate miała na sobie podczas pierwszego dnia wizyty w Norwegii totalnie skradła moje serce. Aż żal, że przeznaczona jest wyłącznie dla kobiet w ciąży. Pochodzi z kolekcji marki Seraphine i kosztuje 209 euro. Księżna miała też na sobie czółenka Tod's za 335 funtów oraz swoje słynne kolczyki otrzymane od Williama w prezencie, o których pisałam w zeszłym miesiącu (klik). I to wszystko. Skromny outfit, co? Wartości kolczyków nie znam, ale po przeliczeniu kosztu dwóch pozostałych elementów na złotówki, wychodzi nam, że stylizacja Kate warta była około 2464 złotych. Oszczędnie jak na nią. 

Wszystkie rzeczy pochodzą z Zalando.pl 
Do mojej prywatnej i oczywiście nieco tańszej wersji tej stylizacji wykorzystałam sukienkę marki Swing za 549 złotych, szpilki Dorothy Perkins za 104 złote, których używałam już w poprzednich takich wpisach do odtworzenia outfitów zarówno Kate, jak i Meghan oraz kolczyki Dyrberg/Kern za 183 złote. Razem daje nam to 836 złotych

Stylizacja Meghan, którą bierzemy dzisiaj pod lupę
Jeśli zaś chodzi o Meghan to chyba wszyscy pokochali jej garnitur od Alexandra McQeena, prawda? I właśnie ta jej stylizacja spodobała mi się w poprzednim miesiącu najbardziej. Narzeczona księcia Harry'ego miała na sobie wspomniany już komplet od wspomnianego projektanta za łączną kwotę 1820 funtów, koszulę (czy raczej body) Tuxe za 280 dolarów, szpilki Manolo Blahnika za 560 euro i torebkę Prady za 1820 dolarów. Ma kobieta rozmach. Razem, po przeliczeniu przez aktualne kursy walut, wychodzi nam piękna kwota 18 150 złotych. Teraz rozumiem co ludzie mają na myśli mówiąc, że Kate przy Meghan prezentuje się jak jej uboga ciotka... ale nie o tym dzisiaj. 

Wszystkie rzeczy można kupić na Zalando.pl
Do odtworzenia tego outfitu użyłam spodni marki Gap za 110 złotych, żakietu Even&Odd za 149 złotych, bluzki marki Vero Moda za 95 złotych, tych samych szpilek, które wykorzystałam przy stylizacji Kate, czyli Dorothy Perkins za 104 złote oraz kopertówki z New Looka za 32 złote. Po podliczeniu daje nam to 490 złotych. Interes życia ;-)

I na dzisiaj to już tyle. Czas skupić się na marcu. 

Źródł0 zdjęć: twitter.com/KensingtonPalace

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia