środa, 21 marca 2018

Co za nami #7, czyli wyciekły nagie zdjęcia Meghan

Ach, cóż to był za tydzień. W sieci pojawiły się półnagie zdjęcia Meghan, których publikacja zbiegła się z jej debiutem u boku królowej. Na tym dworze po prostu nie da się nudzić. Zapraszam na cotygodniowy przegląd najważniejszych wydarzeń. 

12 marca

Fab Four na nabożeństwie z okazji Commonwealth Day
Bardzo duża część brytyjskiej rodziny królewskiej pojawiła się na nabożeństwie z okazji Commonwealth Day w Opactwie Westminsterskim, w tym królowa, książę Walii, księżna Kornwalii, książę i księżna Cambridge, książę Harry, Meghan Markle, książę Andrzej, księżniczka Anna, księżniczka Aleksandra i hrabina Wessex. Było to pierwsze oficjalne wyjście Meghan z królową. Podczas uroczystości m.in. zaśpiewał Liam Payne. 

William i Camilla na przyjęciu z okazji Commonwealth Day
Wieczorem książę Karol, księżna Camilla i książę William uczestniczyli w przyjęciu z okazji tego doniosłego dnia w Malborough House, gdzie m.in. obejrzeli osobliwie wyglądający występ Ngati Ranana. 

Wcześniej tego dnia książę Andrzej był gospodarzem spotkania dotyczącego, jak to zwykle bywa w jego przypadku, tematyki rozwijania swoich umiejętności i potencjału. 

13 marca


Księżna Kate na spotkaniu dotyczącym tenisa
Księżna Kate spotkała się z przedstawicielami tenisa, by podyskutować z nimi na temat przedsięwzięć dla dzieci związanych z tym sportem.


Książęta podczas spotkania
Tymczasem jej mąż i szwagier wybrali się z gratulacjami do zwycięzców The Met Excellence Awards, nagród przyznawanych policjantom i wolontariuszom za ich pracę na rzecz społeczeństwa.


Książę Karol na lotnisku Heathrow
Książę Karol wizytował lotnisko Heathrow, gdzie podkreślał jak wielką rolę pełni ochrona portu lotniczego dla całego kraju i jego bezpieczeństwa. Następca tronu miał okazję wejścia na pokład Boeinga 787 i spotkania się na nim z załogą linii British Airways zajmującą się sprawami technicznymi. Przy okazji uczczono też dziesiątą rocznicę otwarcia terminalu numer 5. 


Księżna Camilla na Commonwealth Big Lunch
Jego żona wybrała się na Commonwealth Big Lunch z uczniami z Barn Croft Primary School w Londynie, a książę Andrzej przemawiał na kolejnym evencie Pitch@Palace, a także odwiedził pierwszy batalion The Royal Irish Regiment. 

14 marca


Książę Karol w Royal College of Music
Książę Walii wziął udział w corocznym rozdaniu nagród Royal College Music, a jego żona pojawiła się na Festiwalu Cheltenham.

Później tego dnia książę przybył do Pałacu Buckingham, żeby podziękować tam pielęgniarkom za ich pracę. W spotkaniu uczestniczyła też hrabina Wessex. 

15 marca
Książę Harry miał okazję przemawiać na konferencji dotyczącej zdrowia psychicznego weteranów wojennych, gdzie opowiadał m.in. o swoich doświadczeniach w armii.


Książę Gloucester w Malawi
Jego ojciec, książę Karol, wręczał tego dnia inwestytury, a książę Gloucester wybrał się na kilkudniową wyprawę do Malawi. Zdjęcia z tego wydarzenia możecie zobaczyć na Twitterze. Są świetne i nie jest to ironia. 

16 marca


Księżna Camilla odbiera wyróżnienie
Księżna Camilla otrzymała tytuł doctora honoris causa (albo coś, co łudząco przypomina ten tytuł) Uniwersytetu Chester za promowanie literatury.


Książę Harry w Centrum Lotnictwa Wojskowego
Wielki powrót Harry'ego do Centrum Lotnictwa Wojskowego, czymkolwiek jest Centrum Lotnictwa Wojskowego, stał się faktem. Książę pojawił się na jakiejś doniosłej ceremonii związanej z ukończeniem przez uczniów szkolenia, które on sam również zaliczył w 2010 roku. Albo coś koło tego. Zgłębiłabym temat, ale zaczęłam przeglądać twittera Toma Parkera-Bowlesa i przepadłam, więc muszą Wam wystarczyć te strzępki informacji.


Książę Edward w The Royal Birmingham Conservatoire
Podano, że w tym tygodniu książę Wessex wziął udział udział w koncercie The Royal Birmingham Conservatoire, którego jest patronem, a księżniczka Anna otworzyła The Susie Sainsbury Theatre w Królewskiej Akademii Muzycznej. W wydarzeniu tym uczestniczyła też księżna Gloucester. Nie nudziła się również żona księcia Edwarda, Sophie, która wzięła udział w National Shire Horse Show. 

17 marca


Księżna Kate podczas dnia Św. Patryka
Dzień Św. Patryka, patrona Irlandii, może oznaczać tylko jedno: zobaczymy księżnę Kate spowitą w zieleń, machającą do ludzi na jakiejś dorocznej paradzie. I zobaczyliśmy. Towarzyszył jej mąż... czy raczej odwrotnie - ona towarzyszyła jemu. Jak zwykle nie uważałam za bardzo podczas lekcji etykiety dworskiej, wybaczcie.

18 marca
W sieci pojawiły się półnagie zdjęcia Meghan Markle. Dwór twierdzi oczywiście, że to fotomontaż, ale w tej kwestii, o dziwo, zgadzam się z ulubionym źródłem wiedzy wszelakiej damskiej części naszego kraju, czyli z Pudelkiem. Jeśli te zdjęcia nie są prawdziwe, to ja już nie wiem co jest. Ale! Nie ma się czym ekscytować - Meghan dołączyła do swojego przyszłego męża i księżnej Kate. Jeszcze tylko William i będziemy mieli komplet nagich fotografii książęcego Fab Four. 

Na dzisiaj to wszystko co dla Was mam. Pozostaje czekać na to, co przyniesie bieżący tydzień. Poprzedni możecie prześledzić tutaj (klik). 

Źródła zdjęć: twitter.com/RoyalFamily, twitter.com/KensingtonRoyal, twitter.com/ClarenceHouse. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia